خانه / واحد سیاسی / بیانیه / بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان در به راه اندازی کمپین «امضای ما تضمین است»

بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان در به راه اندازی کمپین «امضای ما تضمین است»

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکیبر ( تأسیس ۱۳۴۲ – عضو دفتر تحیکم وحدت) در رابطه با کمپین «امضای ما تضمین است» بیانیه ای صادر کردند. متن بیانیه در ادامه آمده است:

در روز هایی که مردم از مشکلات اقتصادی گله مندند و متاسفانه عمل جدی ، تخصصی و سریع از سوی مسئولین به چشم نمی خورد، بر آن شدیم تا به کمک مسئولین شتافته و آنها را به گره گشایی از مشکلات مردم واداریم.

“امضای ما تضمین است” کمپینی ست برای مطالبه از رییس جمهور محترم کشورمان، آقای دکتر روحانی، به عنوان اجرایی ترین مسئول کشور.

مطالبه ای متفاوت، مطالبه ای برای مذاکره؛ اما این بار مذاکره با ما جوانان و دانشجویان دلسوز و دلواپس کشور و مردم ایران.

مدت هاست متخصصین جوان حوزه های مختلف کشور به تحقیق و بررسی پرداخته و به راهکارهایی رسیده اند که عمل کردن به آن ها چاره ی مشکلات امروز کشور مان است.

جناب دکتر روحانی با اعتماد به متخصصین جوان داخلی و راهکار هایشان برای مدیریت کشور، میتوانند کشور را به خوبی اداره کنند بدون نیاز به برجام هایی مشابه آن چه انجام شد و متاسفانه سرانجام نیکویی نداشت.

ما دانشجویان انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر این راهکار ها را جمع آوری کرده و طی کمپین “امضای ما تضمین است” از رییس جمهور محترم تقاضا داریم این بار به جای آمریکا با مردمش مذاکره کند.

ما با آغوش باز این راهکار ها را در اختیار ایشان قرار میدهیم و از ایشان خواستاریم که تنها و تنها به آن ها عمل کنند، چرا که تلاش و کار شبانه روزی ایشان تنها کلید حل مشکلات کشور است.

از مردم صبور کشورمان نیز میخواهیم به این کمپین بپیوندند و هم صدا با ما بگویند : آقای روحانی “بجای آمریکا با مردمت مذاکره کن” .

دل سوزان کشور و انقلاب اسلامی مان، میتوانند از طریق سایت و کانال انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر به متن راهکار ها و کمپین دست یابند و از طریق امضای اینترنتی طومار کمپین ، نشر کمپین در فضای شخصی و توییتری با هشتگ #امضای_ما_تضمین_است و یا تهیه فیلم از اعلام شعار کمپین توسط ایشان و ارسال برای ما پیوستن شان به کمپین را اعلام بفرمایند.

به امید آبادانی ایران مان، به دنبال اعتماد به راهکارهای جوانان ایرانی.

لازم به ذکر است؛ در روز نخست راه اندازی این کمپین نمازگزاران جمعه در مصلای تهران با امضای طوماری به این کمپین پیوستند.

 

درباره‌ی siyasi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *